Як працює трудовий архів

23.12.2016 17:38

Робота працівників трудового архіву багатьом здається не дуже важливою і не надто важкою. Але коли підходить час виходу на пенсію, для багатьох наша установа залишається єдиним місцем, де можна підтвердити свій трудовий стаж та заробітну плату. Завдяки виданим нами довідкам людина набуває право на пенсійне забезпечення. Тому звертаємо увагу керівників підприємств, організацій, установ на своєчасну та  в повному обсязі передачу документів до архіву у разі ліквідації. Також хотілось би звернути увагу працівників відділів кадрів на коректність записів у документах (прізвища, імена та по-батькові, посади, номери та дати наказів та ін.), а працівникам при звільненні – на правильність  написання останніх. Неспівпадіння паспортних даних наражає майбутнього пенсіонера на судові розгляди.

Безвідповідальність, апатичність призводить до того, що не десятки, а сотні людей не можуть підтвердити свій трудовий стаж, отримати відповідну пенсію. Тому недбалість одних повертається митарством та розчаруванням для інших.

Трудовий архів розглядає запити щодо підтвердження трудового стажу та розміру заробітної плати. Для того, щоб отримати архівну довідку, необхідно мати з собою паспорт і трудову книжку заявника. Якщо з тих чи інших причин ви не можете самі звернутися до нас, потрібно зробити доручення на особу, якій ви довіряєте займатися своїми справами.

Прийом громадян проводимо з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 16.00. Обідня перерва – з 12.00 до 13.00.

На сьогодні в трудовому архіві зберігаються документи 55 фондів, які об’єднують в собі 70 ліквідованих організацій та підприємств, а це – 11852 справи. З початку року на зберігання прийнято документи з кадрових питань – 317 одиниць (ПП «Альмарин», СТОВ «Берестя», Новоселицьке районне управління юстиції, КП «Ресурси Новоселиччини»).

—————

Назад