Відбулося засідання п’ятої чергової сесії районної ради VІІ скликання

11.03.2016 08:51

 

В роботі  сесії  взяли участь заступник голови Черновецької обласної ради Віталій Мельничук,  голова районної державної адміністрації Євгенія Бойко,  керівники районних організацій та служб, депутати обласної ради від Новоселицького району, лідери територіальних громад, представники громадськості, представники  районних організацій політичних партій ВО «Свобода»  та Правого сектору.

Перед початком роботи сесії депутатами та присутніми вшановано хвилиною мовчання співвітчизників загиблих в подіях на Сході країни.

На початку засідання  депутатами районної ради оголошено звернення   з питань установлення вежі з базовою станцією мобільного зв’язку на території с.Стальнівці, правомірності складання Новоселицькою ОДПІ протоколу про адмінправопорушення на керівника АЗПСМ с.Слобода, врегулювання оплати праці керівника  Комунальної установи «Центр ПМСД Новоселицького району» та  проблем в галузі охорони здоров’я  району, які виникли у зв’язку з фінансовою та адміністративною децентралізацією. Депутатом міської ради, представником політичної партії ВО «Свобода»  оголошено звернення щодо надання правової оцінки  діям керівника  РФОК «Колос» Кіріла Г.В. під час  укладання договорів оренди освітлювальних веж  стадіону   для розміщення антен мобільного зв’язку.

Депутатами затверджені звіти про виконання Програми економічного і соціального розвитку району  та  районного бюджету за 2015 рік, районні програми: профілактики правопорушень на 2016-2018 роки, розвитку агропромислового комплексу на 2016-2020 роки, розвитку туризму на 2016-2020 роки, розвитку книговидавництва та інформаційної сфери на 2016-2020 роки, розвитку культури, охорони культурної спадщини та увічнення пам’яті видатних людей району на 2016-2018 роки, технічні документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок. Прийнято в новій редакції  Положення «Про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності» та  Положення «Про порядок розгляду електронних петицій, адресованих Новоселицькій районній раді».

Внесено  зміни та доповнення до Регламенту районної ради VІІ скликання, районного бюджету на 2016 рік, Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2015-2016 роки, Комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції (учасників бойових дій) та членів їх сімей на 2015 - 2016 роки, Комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2016-2017 роки, переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації у 2016 році.

На виконання відповідних норм чинного законодавства депутатами прийнято рішення  про реформування Комунальної установи «Редакція Новоселицької районної газети «Слово правди», співзасновником якої є районна рада.

Також сесією надано погодження: щодо надання в оренду приміщень, що належать до спільної власності територіальних громад м. Новоселиця та сіл Новоселицького району; приватному підприємству «Черленівський цегляний завод» для отримання спеціального дозволу на право користування надрами з метою геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки Черленівської ділянки глин.

 

—————

Назад