У 4-А класі Дню Збройних Сил України присвятили виховну справу

12.12.2015 12:40

«ЦІНУВАТИ ПОБРАТИМСТВО ЗВИК»

У 4-А класі Дню Збройних Сил України присвятили виховну справу «Козак, друг, захисник цінувати побратимство звик». Хлопці класу віртуально побули і козаками, і моряками, і десантниками, і ведучими телепередачі «Хоробрі серця», що на каналі «1+1», запускали паперові літачки. А дівчата завзято і досить критично оцінювали усі конкурси віртуальної гри і щиро вітали майбутніх захисників.

Завдяки відмінним знанням з історії козацтва сучасні хлопчаки отримали високе звання – козаки. Дівчата також високо оцінили конкурс стройової пісні. З епохи козацтва до сучасної української армії увагу присутніх «перевів» справжній солдат у військовій формі старший брат учениці 4-А класу Роман Савчук. Маленькі патріоти його зустріли вигуками захоплення, і його розповідь була досить цікавою. Батьки учнів А. Ротар, О. Жук, Т. Корецький, С. Романчук та мами О. Жук, Н. Корецька розповіли про те, як військовий обов’язок торкнувся кожного з них.

Вражаючими були кадри із зони АТО «Кожен з нас» та виступ батька-волонтера Яна Сірякова. Підсумком виховної справи стала пісня «Хай живе вільна Україна» і коло миру та дружби, яке створили дівчатка з гілочками калини у руках разом з хлопчиками-козаками. Завершальним стало слово вчителя: «Нехай із словом «схід» асоціюється тільки схід сонця».

Алла РАЦА, класний керівник 4-А Новоселицької ЗОШ №3

—————

Назад