Спорт

22.09.2017 10:04

Велоспорт

Нашим велосипедистам не страшні «нові траси»

16-17 вересня на новому велотреку BМX, який відкрився в Чернівцях відбувся відкритий чемпіонат області з цього екстремального, видовищного виду велоспорту, який зібрав кращих велосипедистів Буковини. Навіть на новій незнайомій трасі новоселицькі спортсмени підтвердили свою майстерність в конкуренції з основними нашими суперниками в області з ДЮСШ «Колос», фактичними господарями нового твелотреку. В змаганнях серед жінок рівних не було трійці Марчела Шпірка – 1 місце, Анастасія Бернацька – 2 місце, Анастасія Лисак – 3 місце.

Серед юнаків 13-14 років Василь Кравчук посів 2 місце. Серед юнаків 11-12 років Ростислав Сіряков зайняв 1 місце і Роман Лупу – 3 місце.

Серед молдодших юнаків 9-10 років Богдан Трипадуш був першим. Обкатка нової траси для наших вихованців вдалась вдалою. Вітаємо переможців та призерів з хорошим виступом.

 

Бокс

Після літньої перерви активізувалось боксерське життя

16-17 вересня в СК «Колізей» (м.Чернівці) відбувся відкритий чемпіонат області з боксу серед дорослих, юніорів та юнаків, який зібрав понад 60 учасників і видався дуже цікавим. Адже після літньої перерви всі хотіли показати рівень своєї підготовки та фізичного стану. На цих змаганнях виступили 5 вихованців СК «Бояни-Колос» Новоселицький ДЮСШ «Колос» Анатолія Афтімічука, всі з яких займали призові місця. Зокрема в своїх вікових групах та вікових категоріях перемогу святкували Владислав Калараш, Дмитро Каба та Іван Кельба. Другі сходинки посіли Георгій Кожокар та Степан Семенюк. Вітаємо всіх зі здобутками. Слід зазначити, що ці змагання були одними з відбіркових по укомплектовуванню збірної області для участі у Всеукраїнських змаганнях з боксу ВФСТ «Колос» «Хто ти, майбутній олімпієць?», яке відбудеться наприкінці місяця в місті Ворохта. Сподіваємось, наші боксери увійдуть в цю збірну. Додам, що в жовтні в місті Берегово відбудуться такі ж змагання з дзюдо, в яких кістяк нашої обласної команди буде складатися з новоселицьких спортсменів.

 

Футбол

Чемпіонат району виходить на фінішну пряму

Минулими вихідними на стадіонах Новоселиччини відбулися чергові тури чемпіонату району в обох лігах, які закінчилися рахунками:

ІІ ліга:

1. ФК с.Тарасівці - ФК с.Стальнівці – 0:5;

2. ФК с.Рокитне - ФК «Новоселиця-2017» – 4:1;

3. ФК с.Маршинці - ФК «Золотий колос» с.Ванчиківці –  0:0;

4. ФК с.Балківці - ФК с.Подвірне – 4:1;

5. ФК с.Зелений Гай - ФК с.Котелеве – :-:

І ліга:

1. ФК с.Мамалига - ФК с.Слобода – 0:1;

2. ФК с.Магала - ФК «ШкВАЛ» с.Чорнівка – 3:0;

3. ФК с.Топорівці - ФК с.Рідківці – - +: -;

4. ФК с.Малинівка - ФК с.Динівці – 5:2;

5. ФК с.Бояни-Припруття - ФК «Золотий колос» с.Строїнці ?-:

Отже в чемпіонаті району розпочинаються останні, вирішальні тури, особливо – в боротьбі за призові місця. Наразі можна привітати переможця ІІ ліги ФК с.Рокитне з достроковим успіхом та чудовою різницею очок. Наступні тури за календарем 23 вересня – ІІ ліга, 24 вересня – І ліга.

 

ще неофіційна,

але приємна новина

з ЧОФФ

Днями спортивну громаду району порадувала приємна і хоча й заслужена але дещо несподівана звістка з Чернівецької обласної федерації футболу – за підсумками 2016 року Новоселицька районна федерація футболу визнана найкращою на Буковині. У Всеукраїнському рейтингу вона увійшла в п’ятірку кращих, що є дуже високою оцінкою роботи як керівництва федерації, так і всіх її представників. Новоселиччина ще раз довела, що вона з найкращих!

 

 

АНОНС!

22 вересня на міському стадіоні відбудеться футбольний матч чемпіонату області між командами ФК «Колос» м.Новоселиця - ФК «Вижниця».

Запрошуємо вболівальників.

23 вересня о 17.00 год. міський стадіон м.Новоселиця футбольний матч чемпіонату району між командами ФК «Новоселиця-2017» - ФК «Зелений Гай». Вхід вільний.

Tweet
'; $('rbcBookmarks200001824').innerHTML = bookmarks; bookmarks.evalScripts(); }); /* ]]> */
Назад