ПРО ПОСЛУГИ І ДІЯЛЬНІСТЬ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ ДІЗНАВАЙТЕСЬ З ОНОВЛЕНОГО САЙТУ

02.12.2018 15:16

Продовжуємо знайомити вас, читачу, з офіційним сайтом КНП «Новоселицька РЛ», який допоможе дізнатись про послуги, режим роботи, наявність ліків, зрештою, ознайомитись з історією цього лікувального закладу, не виходячи з дому. «Завдяки нашому сайту ви зможете отримувати оперативну інформацію про нашу комунальну установу та про діяльність району в сфері медицини, пише у своєму зверненні до відвідувачів сайту головний лікар РЛ Валерій КАЛАРАШ. Сподіваємось, що ознайомлення з матеріалами сайту дозволить вам краще пізнати галузь охорони здоров’я, належно оцінити сьогодення і перспективи медичної реформи, її економічний та кадровий потенціал, спонукатиме до довгострокового співробітництва з метою покращення медичного обслуговування на теренах Новоселиччини». При цьому додає: «гостинно запрошуємо до співпраці. Ми завжди раді почути вашу думку, і спільно з вами створюватимемо нову національну модель охорони здоров’я».

Найсвіжіші новини – на головній сторінці сайту. Зокрема, з останніх новин ви можете дізнатись про медицину в умовах воєнного стану, про вакцинацію дорослих від правця і дифтерії та ін. У нагоді стануть як медичний, так і загальноприйнятий календар, що розміщені по ліву сторону головної сторінки. Як і прогноз погоди.

Втім, головне на сайті лікарні – все ж профільна інформація, консультації, застереження. Переходимо до верхньої панелі сайту. Кнопка «Новини РЛ» говорить сама за себе – тут офіційна інформація з життя лікувального закладу: хто провів прийом пацієнтів, які наради відбулись. Корисна інформація криється за кнопкою «Пацієнтові»: окрім того, «що варто знати про сезонний грип?», «ознаки інсульту», «самодіагностика раку грудей» та ін., дізнаємось про права та обов’язки пацієнта і платні послуги, які надають в районній лікарні, та їх вартість. Кнопка «Контакти» допоможе вам знайти потрібний телефон, електронну пошту та дізнатись про режим роботи як поліклініки, так і стаціонару районної лікарні.

Варта уваги, якщо ви, звичайно, не шукаєте термінової інформації про лікарські послуги, кнопка «Фотогалерея». За нею – цікаві світлини з фотоальбомів відомих новоселицьких медиків Григорія Леська, Дмитра Архилюка, Дмитра Раци, Романа Камбія. То – ціла епоха в історії новоселицької медицини, вона варта окремої розмови. Тому – далі буде.

—————

Назад