ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ ВИЗНАЧАЛИСЯ

27.11.2017 15:59

У СУБОТУ-НЕДІЛЮ ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ ВИЗНАЧАЛИСЯ
з кандидатами №1 і виборчим списком.
Передвиборчий процес вихідних не знає. У суботу відбулась конференція Новоселицької районної організації Політичної Партії «Українське Об’єднання Патріотів – УКРОП», під час якої визначилися з виборчим списком на майбутніх виборах до Новоселицької ОТГ. Список очолив Василь Чиботару, відомий в районі адвокат.
 Виборчий список "Нашого краю" очолив Деомид Шова, голова районної ради шостого скликання. Таке рішення прийняли делегати районної партійної конференції, які затвердили і список кандидатів по всіх округах. "Наш край" на сьогоднішній день - єдина політична сила, яка офіційно заявила про підтримку кандидата на голову ОТГ. "Наш край" підтримає Георгія Нікітовича, який на вибори іде шляхом самовисування.
 "Батьківщинівці" ідуть у депутати по всіх 26 округах. Список очолює Руслан Романюк, директор медколеджу БДМУ.
 У неділю відбулась друга частина партконференції "Народного фронту", на якій оголосили та затвердили список кандидатів у депутатів ради майбутньої ОТГ. Список очолив Руслан Агратіна, заступник начальника районного управління газового господарства.
 Тим часом міська виборча комісія під головуванням Анатолія Головльова у суботу зареєструвала двох кандиатів на посаду голови ОТГ - Ольгу Цуркан та Георгія Нікітовича.
 Станом на 15:50 у понеділок, як повідомляє пан Головльов, до МТВК не подали більше жодної кандидатури на посаду голови ОТГ. Так само жодна з 13-и політсил, яка заявила про участь у виборах, ще не подала документи на реєстрацію. У МТВК просять суб’єктів виборчого процесу поквапитись з подачею документів на реєстрацію. Часу залишилось обмаль - до 24:00 середи 29-го. Уявіть, що коїтиметься в останній день подачі документів!

Tweet
'; $('rbcBookmarks200002171').innerHTML = bookmarks; bookmarks.evalScripts(); }); /* ]]> */
Назад