Педагоги Рингацької школи просять захисту для свого директора

24.03.2016 22:11

 

 

Генеральному Прокурору

Шокіну В.М,

Міністру освіти і науки

України Квіту С.М.,

Начальнику Департаменту

освіти та науки

Чернівецької ОДА

Палійчук О.М.,

Начальнику відділу освіти

Новоселицької РДА

Руснак А.І.,

Голові Чернівецької

обласної

організації ВО «Батьківщина» Мунтяну І.М.

 

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

працівників Рингацького НВК та членів батьківського комітету

Паламарю І.С.

Шановний  Іване Савичу!

Багато років знаємо Вас як людину, що допомогла багатьом та врятувала чимало людських життів. Ви багато зробили для свого села Рингач, і не тільки. Ми цінуємо і пам’ятаємо про Вашу допомогу нашій школі. Пишаємося тим, що Ви є її випускник, що з нашої школи вийшло багато відомих і талановитих людей.

Але в ситуації, яка склалася навколо нашої школи і нашого директора (а школа та її керівник – єдине ціле), ми не можемо мовчати, бо вважаємо, що разом з приниженням нашого директора Ви принижуєте особисто кожного з нас.

  Ми  працюємо з Оксаною Василівною Остафійчук, хто  багато років, хто зовсім недавно, але всі знаємо її як людину порядну, що вміє поспівчувати кожному і порадіти за кожного. Людину, компетентну у своїй справі, вмілого керівника, що, беручись за будь-яку справу, спочатку порадиться з нами, своїм колективом, а потім, якщо необхідно, не соромлячись, запитає поради у вищого керівництва. Оксана Василівна – генератор всіх чудових ідей та добрих справ не тільки у нашій школі, а й в селах Рингач та Шишківці. Крім того, вона ще встигає прийняти участь у майже всіх еколого-біологічних конкурсах, здобуваючи призові місця на рівні не тільки району й області, а й всієї України.

Також ми не можемо пригадати жодного випадку, коли Наш директор повелася б некоректно з працівниками школи, учнями чи батьками.

Тому вважаємо Ваші скарги не тільки безпідставними, але й своєю особистою образою. Тож звертаємося до Вас із проханням дати нам можливість спокійно працювати, бо не личить такій високоповажній людині, якою ми Вас знаємо, займатися наклепами та зведенням особистих рахунків.

З повагою до Вас та надією на розуміння, колектив працівників та батьківського комітету Рингацького навчально-виховного комплексу

—————

Назад