ОСВІТЯНИ ОЦІНИЛИ РОБОТУ ВІДДІЛУ ОСВІТИ, ЙОГО КЕРІВНИКА ТА РАЙМЕТОДКАБІНЕТУ

23.06.2019 15:46

Керівництво відділу освіти РДА не перестає дивувати своїм новаторським підходом до організації роботи. На не­давній колегії відділу освіти РДА, де Аделіна Руснак звітувала про соціаль­но-економічний розвиток галузі освіти Новоселиччини у 2018/19 навчальному році, її учасникам запропонували оці­нити роботу відділу освіти, його керів­ника та райметодкабінету.

Крок дещо ризикований, оскільки опитування таємне, хтозна, які сюрпри­зи можуть бути?! Учасники оцінювання отримали по три бюлетеня, відповідні позначки ставили навпроти однієї гра­фи: «відмінно», «добре», «задовільно», «незадовільно» і опускали у скриньку для таємного голосування. Результати підрахувала лічильна комісія, до якої увійшли директори Сергій Кока, Олег Болокан і Анжела Бота.

Щодо роботи райметодкабінету. 36 учасників опитування переконані, що методкабінет працює на «відмінно», 23 – «добре» і троє – «задовільно». Один з учасників опитування не задоволений його роботою. Відділ освіти. 44 респон­денти оцінили його роботу на «відмін­но», 17 – «добре» і двоє – «задовіль­но». Найбільше відмінних оцінок, на думку учасників опитування, заслуго­вує робота начальника відділу освіти – їх аж 53. Вісімнадцятеро підлеглих Аде­ліни Руснак вважають, що вона працює «добре» , ще троє виставили своїй на­чальниці «задовільно». До речі, щодо роботи керівника рай­відділу освіти учасники опитування виріши­лись не обмежуватись «сухими» оцінками, а й дозволили собі про­коментувати: «менше нервуйтесь – довше проживете!», «дякую за роботу і за те, що тримаєте в тонусі осві­тян Новоселиччини», «дякуємо за людське ставлення до всіх пра­цівників» та ін. Лічиль­на комісія не вважає це зіпсуванням бюлетеня, навпаки, порекомен­дувала Аделіні Руснак дослухатись до однієї з пропозицій – «пора і начальнику виконува­ти свій наказ щодо від­починку влітку». Ну, тут уже, як повезе…

Вл. інформ.

 

 

—————

Назад