Новоселицькі школярі побували на учнівському форумі

01.11.2017 15:42

Осінні канікули –пора відпочинку і веселощів, а ще - нових знайомств та відкриттів. З 25 по 27 жовтня 2017 року учні Новоселицької гімназії, вихованці Будинку дитячої творчості: Валерія Гуцуляк, Мирослава Лунік, Дарія Дисар, Анастасія Поштаріца на чолі з керівником Ларисою Гуцуляк представляли Новоселицький район на Міжнародному учнівському форумі «Партнерів єднає мелодія пісні», що проходив у місті Горішні Плавні Полтавської області. Його організатори поставили собі за мету популяризацію дитячої музичної творчості, а також підтримку юних талановитих виконавців.
Програма перебування була різноманітною та досить насиченою, адже на форум завітали діти з різних куточків України та Молдови. У перший день відбулося урочисте відкриття форуму, а також вечір дружби та знайомств. Другий день був не менш цікавий та насичений, відбулися майстер-класи: створення зовнішнього іміджу виконавця, сценічний макіяж, hand-made, а також майстер клас з вокалу. У другій половині дня у місцевому Палаці культури відбувся благодійний фестиваль «Діти-дітям», на якому учасники продемонстрували свої таланти. У третій день відбулось урочисте закриття форуму, на якому вручали сертифікати учасників, дипломи та подарунки, виготовлені руками дітей. Приємною миттю закінчення форуму було нагородження представників нашої делегації дипломами переможців.
Додому діти повертались задоволені, отримавши позитивні емоції. Вони знайшли нових друзів, адже дружба та мелодія пісні єднає серця.
Лариса ГУЦУЛЯК,
директор БДТ

Tweet
'; $('rbcBookmarks200002085').innerHTML = bookmarks; bookmarks.evalScripts(); }); /* ]]> */
Назад