НОВОСЕЛИЦЬКІ ЛІЦЕЇСТИ ПІДКОРИЛИ "ПАРКИ НОВОСЕЛИЧЧИНИ"

19.10.2018 22:17
12 жовтня у Новоселиці відбулись районні особистісно-командні змагання серед учнівської молоді зі спортивного орієнтування «Парки Новоселиччини». Основною метою їх проведення є розвиток, пропаганда та популяризація спортивного орієнтування, а також відбір учнів, які представлятимуть район на чемпіонаті області. У змаганнях взяли участь одинадцять команд з п’яти навчальних закладів району. Учасники змагалися у п’ятьох вікових групах: юнаки та дівчата від 10 до 18 років. За допомогою карт долали дистанції вуличками міста, поблизу міського стадіону. За результатами змагань місця розподілились наступним чином: третє місце посіла команда Драницької ЗОШ, друге місце вибороли учні Котелівського НВК, а переможцем стала команда Новоселицького районного ліцею. Дякуємо за співпрацю відділу освіти та директорам шкіл, команди яких взяли участь у змаганнях. А також – керівникам гуртків краєзнавчого напряму Новоселицького центру спортивного туризму за забезпечення суддями на контрольних пунктах.