НОВОСЕЛИЦЬКА ГІМНАЗІЯ ЗІБРАЛА КОШТИ НА ЛІКУВАННЯ СВОЄЇ ВИПУСКНИЦІ

11.10.2017 15:18
У середу в гімназії провели благодійний ярмарок, виручені кошти організатори ярмарку передали на лікування новосельчанки Ірини Дячук, випускниці цього навчального закладу Ірина свого часу навчалася у стінах гімназії, нині тут гризе граніт науки її донечка першокласниця Юлія, тому шкільна дитяча організація «Олімпія» та представники батьківських фондів навчального закладу вирішили у такий спосіб допомогти випускниці гімназії. Напередодні розіслали запрошення всім охочим і небайдужим взяти участь у ярмарку. На ярмарок, який зорганізували на шкільному подвір’ї, завітали не лигше гімназисти і їх батьки, наші кореспонденти розгледіли серед тих, хто скуповувався на ярмарку або опускав конверта у скриньку для збору коштів, заступника голови районної ради Ольгу Цуркан, мера Новоселиці Марію Нікорич, начальника управління соцзахисту РДА Людмилу Крояло, начальника «Райавтодору» Василя Шаларя…
Загалом на ярмарку виручили 27 тисяч 118 гривень. Ірині Дячук вручили 10 тисяч гривень, решту зібраних коштів організатори ярмарку вирішили передати на лікування близької родички однієї з учительок та декількох гімназистів.
Раніше, нагадаємо, до таких акцій долучились Новоселицька ЗОШ № 3 та Новоселицький ліцей.
Якщо у когось із небайдужих є бажання і можливість допомогти Ірині, але не було змоги завітати на ярмарок, кошти можна переказати на картку ПриватБанку: №5168757276610609 (Дячук Ірина Юріївна).

 

Tweet
'; $('rbcBookmarks200001954').innerHTML = bookmarks; bookmarks.evalScripts(); }); /* ]]> */
Назад