НЕ ХОЧУТЬ В АРМІЮ?

16.11.2018 22:20
На колегії РДА, засідання якої провела керівник виконавчої гілки влади в районі Євгенія Бойко за участі голови районної ради Дмитра Вакарюка, було досить гаряче. Причому з першої хвилини засідання. Йшлося про осінній призов-2018, який Новоселиччина провалює, скажемо чесно. Якщо по багатьох показниках, зокрема економічних, наш район у нинішньому році вийшов на передові позиції, то з призовом далеко не все слава Богу. Тут ми – на останньому місці в області. 
Як доповів заступник райвійськкомісара-начальник відділу комплектування капітан Олександр Вітковський, нинішньої осені Новоселиччина має відправити до війська 45 призовників. З понад 1400 молодих чоловіків призовного віку на дільницю з’явилось трохи більше двохсот, до місця проходження служби (а це – захід і центр країни, аж ніяк не зона ООС) відправили 26. Чимало потенційних вояків перебувають у розшуку, справи на чотирьох злісних ухилянтів передали до прокуратури. Географія населених пунктів, чиї жителі ухиляються виконувати обов’язок чоловіка і громадянина, обширна, практично кожен населений пункт сюди входить. Як завжди, усі рекорди б’є Черленівка: жоден місцевий житель не з’явився на призовну комісію.
Втім, час ще є, цього року призовну кампанію продовжили до кінця грудня. Але сподіватись на самосвідомість новоселиччан уже не варто, тому у членів колегії вимоги до працівників військкомату досить жорсткі: посилити роботу і використати усі повноваження і важелі сповна, а вони є. Чи спрацює? Побачимо.
На розгляд колегії також винесли підсумки соціально-економічного розвитку району за 9 місяців 2018 року та проведення комплексу осінньо-польових робіт в сільгосппідприємствах. Йшлося і про роботу відділу надання адміністративних послуг «Центр надання адміністративних послуг» РДА та аналіз діяльності підрозділу з питань персоналу районної державної адміністрації.
Головний освітянин району Аделіна Руснак поінформувала про можливі перспективи фінансування закладів освіти у 2019 році: ситуація, скажемо прямо, не дуже райдужна. І – закликала  присутніх проводити роз’яснювальну роботу з батьками щодо проведення вакцинації дітей від кору. Останнім часом ця хвороба шириться зблискавичною швидкістю. Такого спалаху цієї хвороби в Україні не було з 50-их років минулого століття.
Анна ЛЕОНТІЄВА

—————

Назад