На завтра скликають позачергову сесію Новоселицької районної ради

06.12.2016 12:20

Проведення позачергового пленарного засідання викликане необхідністю внести зміни до районного бюджету, аби «не допустити кредиторської заборгованості по захищених статтях». Як очікується, депутати районної ради завтра розподілять понад 2 мільйони гривень. Частина коштів буде спрямована на заробітну плату в сфері охорони здоров’я та освіті. Передбачається також виділити кошти на газифікацію житлового будинку дитини-сироти з Ванчиківців; на заміну вікон і дверей в центральній районній лікарні та сільських закладах охорони здоров’я; на капітальний ремонт даху спортивної зали Костичанівської ЗОШ; на придбання палива для Стальновецького будинку, де проживають самотні люди похилого віку; на часткове відшкодування наслідків пожежі, що сталася в приватній садибі у Маршинцях; на ремонт автобуса відділу культури; придбання спортивної форми та інвентарю, ремонт автобуса РФОК «Колос». За зверненням депутата Ольги Цуркан Оля Цуркан планується виділення коштів на відкриття додаткової групи в Рокитненському дитсадку.

Планується прийняти районну програму, за якою воїни-АТОвці, чиї будинки газифіковані, матимуть змогу одержати на пільгових умовах і дрова як альтернативний вид опалення.

Очікується і внесення змін до статуту ЦРЛ, за яким віднині штатний розпис адміністрація ЦРЛ уже не повинна буде погоджувати з обласним департаментом охорони здоров’я Будуть внесені і зміни до структури ЦРЛ, згідно з якими на основі трьох відділень – терапії, кардіології та неврології буде утворена не одна терапія, як планувалось раніше, а два відділення: терапія №1 і терапія №2.

Питання попередньо обговорили на профільних комісіях, а на президії районної ради узгодили порядок денний позачергової сесії.

—————

Назад