НА НОВОСЕЛИЧЧИНІ ВШАНУВАЛИ ЗАХИСНИКІВ ВІТЧИЗНИ

08.12.2017 11:20

У середу в Україні відзначали День Збройних Сил – свято тих, кому маємо бути вдячні за те, що над нами мирне небо, що працюємо, мріємо, кохаємо, плануємо, готуємось до Нового року… Це все можливе лише тому, що наші захисники роблять свою роботу.
Під час урочистостей слова вдячності воїнам з головної сцени району промовили заступники перших керівних осіб району Іван Пазяк і Ольга Цуркан, яка, зокрема, сказала: «вірю, що українські військовослужбовці й надалі будуть надійними гарантами суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. Потужна армія – це запорука сильної і процвітаючої країни. А тих, хто на передовій, я прошу і молю – повертайтесь живими!», мер Новоселиці Марія Нікорич. Винуватцям свята вручили відзнаки Президента, подяки від районної влади. Красивим подарунком для всіх, хто зібрався у великій залі районного будинку культури, став виступ аматорів сцени Новоселиччини – ліричні пісні і запальні танці таки гріють душу.
Тим часом у фойє РБК проводили благодійну акцію. Члени Спілки учасників АТО збирали кошти на придбання автомобіля для розвідгрупи, до складу якої входить новосельчанин Олексій Гусан, який уже третій рік на передовій, несе службу безпосередньо на лінії зіткнення.
Фото Алли МАЗУР

Tweet
'; $('rbcBookmarks200002211').innerHTML = bookmarks; bookmarks.evalScripts(); }); /* ]]> */
Назад