Кіно під відкритим небом продемонструють у суботу в райцентрі

02.07.2015 21:52

На Центральній площі Новоселиці на завтра заплановано демонстрування романтичного художнього фільму “Попелюшка” (випуск 2015 року). Це не та “Попелюшка”, на якій ми з вами виросли. Це – голлівудський романтично-фентезійний фільм з Річардом Медденом, Кейт Бланшетт і Хеленою Бонем Картер в головних ролях.

...Батько юної красуні Елли після трагічної смерті дружини одружується вдруге. Прагнучи підтримати батька, дівчина приймає в рідному домі мачуху, леді Тремейн, та її доньок – Анастасію і Дрізеллу. І раптом помирає батько. Еллі доведеться витримати всю жорстокість і заздрісність нової родини. Дівчині доведеться ходити в лахміттях, виконувати всю домашню роботу, терпіти приниження, словом бути Попелюшкою. Але , як у всіх добрих казках, добро переможе. Бідній Еллі допоможе ласкава Фея Хрещена. І дівчина потрапить на бал. І зустрінеться з принцем...

Світова прем’єра “Попелюшки” відбулась у березні цього року. Завтра фільм транслюватимуть на Центральній площі Новоселиці, як свого часу матчі Мундіале. Організатори запрошують усіх, хто прагне романтично провести суботній літній вечір.

Початок трансляції о 21:00.

—————

Назад