ФАНТАЗЕРКИ І ВМІЛІ РУКОДІЛЬНИЦІ

08.12.2017 11:32

В Чернівецькому обласному Центрі науково-технічної творчості 30 листопада панувала святкова новорічно-різдвяна атмосфера. 55 учасників з усієї області та Чернівців ділились своєю творчістю у виготовленні новорічних карнавальних костюмів з підручних матеріалів, дизайнерської стилізованої новорічної ялинки, віночка, паперового різдвяного будиночка та витинанки.
Під час урочистого відкриття всіх учасників та гостей конкурсу привітали директор ЧОЦНТТУМ Петро Плешко та члени журі, побажали дітям наснаги та творчих здобутків.
Гуртківці Будинку дитячої творчості креативно представили Новоселиччину. Талановиті діти продемонстрували свої навички з декоративно-прикладного мистецтва, вокальні, театральні і навіть хореографічні здібності. Учасники в кожній номінації виконували творче завдання та демонстрували домашній виріб.
Під час перерви працівники центру для всіх присутніх провели екскурсію до музею техніки та огляд творчих робіт гуртківців центру.
Грамоту Департаменту ОНЧОДА за перше місце отримала Христина Нікітович (гурток «Майстерня рукодільниць», керівник Ірина Процюк), грамоту за друге місце – Ксенія Дмитрієва (гурток «Природа і Фантазія», керівник Наталія Олійник, хореограф Юлія Сервецька), грамоту за друге місце ЧОЦНТТУМ – Марія Мельник (гурток «Народна творчість», керівник Галина Крояло).
Вітаємо переможців, керівників і батьків. Так тримати!

Лариса ГУЦУЛЯК,
директор БДТ

Tweet
'; $('rbcBookmarks200002217').innerHTML = bookmarks; bookmarks.evalScripts(); }); /* ]]> */
Назад