Допоможімо тим, хто потребує

17.04.2015 06:11

З метою привернення уваги суспільства до проблем найбільш незахищених верств населення – поранених в зоні АТО, які лікуються в медичних установах області, переміщених зі Сходу України осіб, інвалідів, самотніх людей похилого віку, дітей-сиріт, безпритульних та хворих на туберкульоз і СНІД – поліпшення умов їхнього життя шляхом надання цій категорії громадян та медико-соціальним закладам, що ними опікуються, адресної матеріальної та натуральної допомоги щорічно з 1квітня по 1 травня 2015 року проводиться Всеукраїнський місячник Червоного Хреста .

Цього року акція триватиме до Всесвітнього Дня Червоного Хреста та Червоного Півмісяця, який відзначають в 183 країнах світу 8 травня. Звертаємось до вас, дорогі краяни, до всіх, кому не байдужі людський біль і горе, із закликом до конкретного та дієвого милосердя щодо тих, хто поруч з нами та кого соціальні умови, одинока старість і каліцтво позбавили можливості жити гідно. Якщо кожен з нас зробить хоч незначний внесок у скарбничку добрих справ, милосердя на нашій Землі стане більше!

Приєднуйтесь до нас і творімо добро разом!

Якщо ваші серця відкриті для співчуття і горе ближнього – ваш біль, завітайте до нашої організації. Тут завжди готові прийняти від вас продукти харчування, одяг, взуття. Ви також можете особисто підтримати місячник і придбати традиційні марки Червоного Хреста .

Чекаємо вас за адресою – м.Новоселиця, вул.Центральна, 37,

будинок райдержадміністрації, вхід з двору – щодня з 9.00 до 13.00.

—————

Назад