ДІТЛАХІВ НАВЧАЛИ ОСНОВАМ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

08.12.2017 11:33

Задля пропаганди здорового, активного способу життя, вивчення і використання на практиці правил безпеки життєдіяльності, попередження загибелі та травматизму дітей при виникненні різного роду надзвичайних ситуацій протягом минулого тижня у дошкільних та загальноосвітніх закладах району пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.
Новоселицький районний сектор Управління ДСНС в рамках Тижня знань надав практичну та методичну допомогу дошкільним та загальноосвітнім закладам району.
Були зорганізовані екскурсії до Державної пожежної частини №11 (ДПРЧ-11),  надана допомога педагогічним колективам дошкільних та загальноосвітніх закладів у підготовці до проведення Тижня знань.
Інспекторський склад Новоселицького районного сектору провів бесіди з школярами та дошкільнятами на протипожежну тематику, де соблива увага акцентувалась на дотриманні правил пожежної безпеки під час святкування новорічних і різдвяних свят, забороні користування феєрверками і піротехнічними засобами.
Проведені зустрічі з батьками дошкільнят та школярів на батьківських зборах, зорганізовані показові виступи перед дошкільнятами та школярами з демонстрацією пожежно-рятувального спорядження.
Богдан Сольський,
начальник Новоселицького РС УДСНС України у Чернівецькій області, підполковник служби цивільного захисту

 

 

На базі Котелівського НВК пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності та Тиждень безпеки дорожнього руху.
У рамках Тижня з учнями навчального закладу та вихованцями садка були проведені вікторини, конкурси, спортивні змагання, зорганізовані виставка малюнків та книжкова виставка.
Вихователі дошкільного підрозділу провели показові заняття: «Часом гра не приводить до добра»,«Абетка дорожнього руху»,«Зимові розваги», «Будь обережний взимку» та ін.
У закладі відбувся практичний тренінг з евакуації дітей та працівників з приміщення Котелівського НВК. Класні керівники з учнями опрацювали плани евакуації при виникненні надзвичайних ситуацій. Усі організовано залишили приміщення НВК у допустимий час. Варто зазначити, що учні не знали якого дня і в який час буде оголошений сигнал «Тривога!»
Після тренінгу відбулась загальношкільна лінійка, на якій працівники Новоселицького РС Управління ДСНС України у Чернівецькій області П.Головко та О.Запотинський наочно продемонстрували учням 1-11-х класів та вихованцям садка навички та вміння гасіння пожежі за допомогою вогнегасника, сприяли засвоєнню вмінь попередження пожеж, які є найбільш розповсюджені, ознайомили учнів з небезпечними факторами пожеж і навичками первинної допомоги потерпілим.  Після  лінійки та практичного заняття діти активно взяли участь в обговоренні питань, які їх зацікавили.
Серед учнів 1-9-х класів відбувся конкурс малюнків, присвячений пожежній тематиці «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Діти з задоволенням долучилися до справи та отримали приємні враження від конкурсу.
На зустрічі з представником відділу ювенальної превенції Національної поліції М.Ротарем, діти дізнались про небезпеку на дорозі, правила поведінки на вулиці, а також про те, яку відповідальність нестимуть діти та їхні батьки за скоєння правопорушень. Працівник АЗПСМ с.Котелеве М.Грицуник, розповіла учням про шляхи передачі та профілактику СНІДу.
Віталіна Крупник,
директор Котелівського НВК

Tweet
'; $('rbcBookmarks200002219').innerHTML = bookmarks; bookmarks.evalScripts(); }); /* ]]> */
Назад